Powrót do przeglądu artykułów

Pro Bikegear dostawcą siodeł dla Team Sunweb!

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, możemy z radością ogłościć odnowienie umowy PRO z kolarzami niemieckiej grupy kolarskiej UCI World Tour. Gwiazdy Team Sunweb, w tym Tom Dumoulin, Michael Matthews i Wilco Kelderman będą w 2019 roku ścigać się na nowych wyścigowych siodłach. Uzyją także kierownic PRO VIBE SL, mostków VIBE oraz owijek PRO Sport.

Odnowiona umowa jasno wskazuje na naszą pasję do profesjonalnego kolarstwa szosowego oraz chęć zapewnienia najlepszych sportowych doznań każdemu, kto zdecyduje się na wybór naszych siodeł do swojego roweru. Współpraca z profesjonalistami pozwala nam na stały rozwój naszych produktów wprowadzając zaproponowane przez zawodników zmiany. Opierając się na zdolności do przekraczania limitów, którą posiadają profesjonalni kolarze, eksperci badają, jak zmaksymalizować komfort użytkowania poszczególnych elementów, tak, aby zapewniały jednocześnie maksymalną wydajność.

Reputacja produktów PRO jest wzorowa, co jest wyjątkowo istotne w długim, kolarskim sezonie.

Nowy rower Teamu - Cervelo S5, posiada zintegrowany kokpit umożliwiający montaż elementów PRO, takich jak nasza najnowocześniejsza kierownica VIBE AERO SUPERLIGHT. Jest to jedna z najlżejszych kierownic szosowych na rynku umożliwiających montaż komponentów Di2 - waży zaledwie 209g. Jej dodatkowym atutem jest użycie włókien Innegra, które poprawiają odporność na uderzenia bez znaczącego wpływu na masę komponentu.

Zespół Sunweb i PRO wiedzą, że nie ma prostej drogi, by osiągnąć sukces. Jednak najlepsze w swojej klasie zawody sportowe opierają się na odrębnym sposobie myślenia. W tej współpracy podsumowują ją słowa: "stawiaj czoło wyzwaniom": nigdy się nie poddawaj i twórz nieprzerwaną wymianę pomysłów, by  udoskonalać produkty oraz inspirować przyszłe innowacje technologiczne.

ZNAJDŹ - WYPRÓBUJ - KUP TWOJE IDEALNE SIODŁO

\A czy Ty jeździsz z idealnie dobranym siodełkiem? Skorzystaj z naszego selektora siodeł i wybierz to właściwe, które zostanie z Tobą na długie godziny jazdy!

Related article